Przedsiębiorstwo CHAMOT

Nasze przedsiębiorstwo CHAMOT świadczy wysokiej jakości usługi związane z pracami ziemnymi. Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw potrzebom naszych klientów oferując kompleksowe wsparcie w różnego rodzaju pracach ziemnych. Stale doskonalimy naszą ofertę, a przy tym dostosowujemy się do zmieniającego się świata. Dysponujemy różnorodnymi maszynami i pojazdami, które pozwalają nam świadczyć różnorodne prace, zgodne z potrzebami naszych Klientów.

Doskonała znajomość branży pozwoliła nam dopasować ofertę do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Działając od 1992 roku wykonaliśmy szereg prac związanych z budową dróg i autostrad, składowisk odpadów, usuwaniem drzewostanów praz układaniem nowych dróg.

W swoich działaniach kierujemy się indywidualnym podejściem. Zależy nam na tym, by każdy klient był w pełni usatysfakcjonowany. Właśnie dlatego dbamy o stały rozwój naszych pracowników. Liczne kursy i szkolenia sprawiają, że jesteśmy na bieżąco ze stale rozwijającą się branżą. Dotychczas zrealizowaliśmy szereg prac, które dodatkowo podkreślają nasze umiejętności.

Każdą realizację wykonujemy na najwyższym poziomie, dbając o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Staramy się wykonywać zamówienia w zgodzie z zaplanowanym harmonogramem, by zapewnić prawidłową realizację zaplanowanych przez Ciebie procesów. Mamy świadomość tego, że w pracach budowlanych terminowość jest naprawdę ważna, dlatego dokładamy najwyższych starań, by postępować zgodnie z założonym planem.

Stale dbamy o rozwijanie naszej oferty, dążąc do zapewnienia atrakcyjnych rozwiązań. Chcąc zapoznać się z naszą ofertą cenową zadzwoń do naszych doradców, którzy zaproponują najkorzystniejsze rozwiązania.

Jeśli szukasz sprawdzonych specjalistów, którzy zapewnią Ci wysokiej jakości realizacje w zakresie robót ziemnych, powinieneś zapoznać się z naszą ofertą. Skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy wskażą Ci najlepsze rozwiązania, a przy tym rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości.

Przedsiębiorstwo CHAMOT

Nasze przedsiębiorstwo CHAMOT świadczy wysokiej jakości usługi związane z pracami ziemnymi. 

Kontakt

Zadzwoń do nas

15 813 79 62 lub 605 059 699

Godziny otwarcia

Pon-Pt od 8:00 do 16:00

Napisz do nas

chamotjozef@poczta.onet.pl