Park maszyn

Nasza firma CHAMOT stale się rozwija dążąc do zapewnienia najwyższej jakości usług. Posiadamy zaawansowane technologicznie maszyny i urządzenia budowlane, które pozwalają na dużą elastyczność w zakresie realizowanych prac ziemnych.

Nowoczesne maszyny i urządzenia do prac ziemnych sprawiają, że wszystkie nasze realizacje wyróżniają się naprawdę wysoką jakością i odpowiadają na nawet najbardziej zaawansowane potrzeby Klientów. Nowoczesność naszego parku maszyn sprawia, że jesteśmy w stanie wykonać nawet skomplikowane zadania, wymagające specjalistycznego sprzętu.

Chcemy odpowiadać na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Właśnie dlatego dbamy o to, by nasz park maszyn wyróżniał się na tle konkurencji. Wszystkie maszyny są stale konserwowane, by uniknąć ewentualnych trudności w realizacjach.

W naszym parku maszyn znajdują się wysokiej jakości pojazdy, takie jak:

  • spycharki gąsienicowe,
  • ładowarki kołowe,
  • koparki gąsienicowe,
  • wozidła,
  • ładowarki teleskopowe,
  • pojazdy do transportu drogowego.

Kompleksowość naszego parku maszyn sprawia, że jesteśmy w stanie zrealizować szereg prac związanych z różnego rodzaju pracami ziemnymi, w tym układaniem nowych dróg, usuwaniem drzewostanów, mulczerowaniem terenu, a także szeregiem robót ziemnych niezbędnych do przeprowadzenia późniejszych prac budowlanych.

Abyśmy mogli odpowiedzieć na Twoje potrzeby, zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami. Chętnie odpowiemy Ci na wszystkie pytania, by dopasować propozycje skrojone dla Twoich potrzeb.

Transport krajowy, międzynarodowy i specjalistyczny
Przedsiębiorstwo CHAMOT

Nasze przedsiębiorstwo CHAMOT świadczy wysokiej jakości usługi związane z pracami ziemnymi. 

Kontakt

Zadzwoń do nas

15 813 79 62 lub 605 059 699

Godziny otwarcia

Pon-Pt od 8:00 do 16:00

Napisz do nas

chamotjozef@poczta.onet.pl