Zrealizowane prace

Od lat świadczymy wysokiej jakości prace związane z robotami ziemnymi. Działając od 1992 roku przeprowadziliśmy liczne zadania, związane z przygotowaniem terenu pod budowę, układaniem nowych dróg, składowisko odpadów komunalnych oraz niecek pod składowiska. Dodatkowo wykonaliśmy szereg zleceń związanych z usuwaniem drzewostanów z działek, a także pracami z zakresu mulczowania terenu.

Do wszystkich swoich realizacji podchodzimy z należytą starannością, tworząc rozwiązania na miarę potrzeb naszych Klientów. Wykonane przez nas prace wyróżniają się doskonałą precyzją i siłą. Dążymy do zapewnienia naszym klientom wszystkiego co najlepsze.

W naszej galerii znajdziesz przykładowe zdjęcia, prezentujące wykonane przez nas zlecenia. Zapoznaj się z naszą prezentacją, aby jeszcze skuteczniej przekonać się, jak starannie wykonujemy każde, nawet najdrobniejsze zlecenia.

CHAMOT wykonuje realizacje na najwyższym poziomie. Wykonujemy swoje prace na terenie Polski, w tym w szczególności na terenie województwa podkarpackiego, gdzie znajduje się nasza firma.

Jeśli chcesz poznać więcej naszych prac, koniecznie skontaktuj się z naszymi doradcami. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, a także przedstawimy dodatkowe zdjęcia, oddające jakość wykonywanych przez nas prac.

Jesteśmy elastyczni w naszych rozwiązaniach. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny, przedstawiając propozycje skrojone na miarę Twoich potrzeb. Jeśli w galerii naszych realizacji brakuje tego, czego potrzebujesz, nie rezygnuj, koniecznie do nas zadzwoń, by dowiedzieć się, czy jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie to czego potrzebujesz.

Przedsiębiorstwo CHAMOT

Nasze przedsiębiorstwo CHAMOT świadczy wysokiej jakości usługi związane z pracami ziemnymi. 

Kontakt

Zadzwoń do nas

15 813 79 62 lub 605 059 699

Godziny otwarcia

Pon-Pt od 8:00 do 16:00

Napisz do nas

chamotjozef@poczta.onet.pl